ESCAPE L

 

ESCAPE L.

Aktívny vozík ESCAPE L Vozík pre osoby s aktívnym spôsobom života. Prevedenie z hliníka na zdvojenom krížovom kuse spevňuje celú konštrukciu a súčasne zaisťuje dlhú životnosť. Systém zmeny ťažisko umožňuje prispôsobiť jazdné možnosti individuálnym potrebám užívateľa. V závislosti na požiadavkách ponúkame tri druhy rámov. Dve riešenia s pevnými, s rámom integrovanými, nožnými opierkami a jedno sa sťahovateľnými nožnými opierkami. Používateľ si môže nastaviť výšku operadla, hĺbku sedenia, druh ručných opierok a meniť uhol sedenia. opierka chrbta so špeciálnymi popruhy pre reguláciu napätia hliníkový adaptér pre zmenu ťažiska zadné paprskovitý kolesá vysokotlakové (24x1 1/8) rýchlospojka pre demontáž kolesa praktické vrecko na peňaženku, doklady.

>Na toto zariadenie je možné čerpať príspevok z ÚPSVaR až do výšky 95 % z celkovej ceny zariadenia.Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0919323020 alebo emailom na objednavky@prenajompomocok.sk

Na základe tohto príspevku máte napr. nárok na finančný príspevok na zakúpenie druhého mechanického  invalidného vozíka. Je to pre prípad keď sa Vám vozík, ktorý ste obdržali od zdravotnej poisťovne na základe Lekárskeho poukazu pokazí a vznikne vám problém s mobilitou.